» » LEGIA AKADEMICKA – REKRUTACJA DO 15 GRUDNIA 2019 R.

LEGIA AKADEMICKA – REKRUTACJA DO 15 GRUDNIA 2019 R.

Zastanawiasz się nad służbą w Siłach Zbrojnych RP lub innych formacjach mundurowych? Zgłoś się do „Legii Akademickiej”! To program Ministerstwa Obrony Narodowej skierowany do studentów. Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych zdobędziesz wiedzę i umiejętności z zakresu służby wojskowej.

Rekrutacja do „Legii Akademickiej” w Wojskowej Akademii Technicznej trwa do 15 grudnia 2019 r.

Aby wziąć udział w „Legii Akademickiej” w WAT należy pobrać formularz, a następnie wydrukować, wypełnić i wraz z zaświadczeniem o byciu studentem złożyć w Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT (budynek 135 pok. 0.09).

Program „Legii Akademickiej” składa się z dwóch etapów:

zajęć teoretycznych realizowanych w Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania WAT;
części praktycznej realizowanej w jednostkach wojskowych na terenie całego kraju.

Koordynatorzy programu:

płk dr Robert Pawlicki, e‑mail robert.pawlicki@wat.edu.pl, tel. 261 837 810;
kpt. mgr inż. Małgorzata Grzelak, e‑mail malgorzata.grzelak@wat.edu.pl, tel. 261 839 225.

Więcej informacji o Legii Akademickiej

facebook.com/LegiaAkademickaMON