» » Zapraszamy na Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej on-line!

Zapraszamy na Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej on-line!

Już 20 czerwca 2020 roku od godz. 11.00 zapraszamy na spotkanie z Wojskową Akademią Techniczną za pośrednictwem oficjalnych profili w mediach społecznościowych oraz strony internetowej.

Kandydatom na studia w Wojskowej Akademii Technicznej przedstawimy ofertę kształcenia, bazę naukowo-dydaktyczną, możliwości rozwoju naukowego oraz pokażemy, gdzie studenci rozwijają swoje pasje i zainteresowania. Zobaczycie jak wyglądają studia w WAT i co oferujemy naszym studentom.

W oczekiwaniu na Wirtualny Dzień Otwarty Wojskowej Akademii Technicznej zachęcamy do:

– śledzenia najnowszych informacji na stronie wydarzenia na Facebooku

– dołączenia do grupy Samorządu Studentów WAT poświęconej naborowi na studia w 2020 rok

– zapoznania się z aktualizowanymi informacjami dotyczącymi tegorocznej rekrutacji na studia

– kontaktu z Sekcją ds. Rekrutacji WAT, która udzieli odpowiedzi na wszystkie Wasze pytania dotyczące rekrutacji na studia – e‑mail rekrutacja@wat.edu.pl, tel. 261 837 938, 261 837 939, 261 837 956.

Do zobaczenia 20 czerwca o godz. 11.00!

#ZostańStudentemWAT #ZostańPodchorążymWAT